Totem Tabela

Totem Tabela

TOTEM TABELA  ANKARA

Bu sektörde 2008 yılından beri aktif olarak hizmet veren ve siz değerli müşterilerimizin isteklerine tam anlamıyla karşılık vermeyi amaçlayan YÜCEL REKLAM, ihtiyacınız olan totem tabelayı size özel tasarlamaktadır.
Yol kenarlarında herkesin birçok defa görmüş olduğu totem tabelalar büyüklükleri ve görkemli yapıları sayesinde dikkat çekme konusunda önde gelir. Reklamların yapılma amaçlarıyla örtüşen bu hizmet, reklamı yapılan firmaların daha fazla insana duyurmakta olup tercih sebebi olmaktadır. Totem tabelalar, firmamızın özel atölyelerinde çok etaplı çalışmalar sonucu hazır hale gelmektedir.  İlk olarak tabelanın iskeleti oluşturulur. Uzun yıllar boyunca kaynak işi yapmış olan uzman ekibimizin usta elemanları iskeleti titizlikle oluşturmaktadır. Çünkü sağlam bir totem tabela ancak sağlam bir iskelet ile yapılabilir.

 

Bu işlemin ardından firmanın adının ve diğer detayların yazılacağı kısmın yapılış aşamasına geçilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturulan yazılar, ustalıkla yapılır ve hazır hale getirilir. Daha sonra demir iskelet ile birleştirildikten sonra yine müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tabelaları led ışıklı ya da led ışıksız halde son çalışmaları da yapılmaktadır.

Daha fazla dikkat çekmek ve müşteri kazanmak için iyi bir yöntem olan led ışıklı tabelalar, gece karanlığında da gündüz olduğu kadar görkemli durmaktadır. Totem Tabela Ankara tabelanın son aşaması olan monte işi de firmanın bünyesinde çalıştırdığı uzman elemanlar tarafından yapılmaktadır.

Bu tür reklam araçlarının daha fazla ses getirmek için kullanılması işe yarar bir yöntemdir. Totem tabelaların istediğiniz her yerde bulunması mümkündür. Şehir içi ya da merkezden uzak yerlerde yapacağınız reklamlar, daha fazla insana ulaşmanız için faydalı olacaktır. Her çeşit reklamın getirisi yüksektir falan totem tabelalar için daha fazla olduğu söylenebilir. Bu üstün kaliteli hizmetten faydalanmak için FC Reklam ile iletişime geçmelisiniz.Totem Tamiri, Ucuz totem tabela

Leave a reply

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button