Folyo Baskı

Folyo Baskı Ankara

Folyo baskı malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılır, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo,  başka bir malzemeye ihtiyacınız duymak istediğinizde yüzeye yapışması  çok tercih .

  • Bina cephe giydirme – bina cephe kaplama
  • Araç kaplama – araç giydirme
  • Fuar reklam standları
  • İç dekorasyon – iç mekan tasarımlar
  • Vitrin reklamları
  • Reklam çıkartması

gibi pek çok mecrada folyo basımı.Folyo baskı ankara, dijital baskı kullanılmaktadır.

 

Cam Kumlama Ankara

Dekoratif Kumlama Nedir?  ; Şık ve kaliteli bir görüntüye sahip olmak isteyen iş yerlerinin görselliği daha çok ön plana yakınlaşmak için ekonomik planlama ile sizleri cezbeden  dekoratif kumlama  ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Dekoratif kumlu baskılar, kumlu paneli üzerinde baskı işleri, beraberinde günümüzde özel kuruluşlar tarafından bolca talep görmektedir.

Dekoratif güzelliğin hedefi amaç edinerek planlanmış bu kumlamalar alanında uzman uzmanlardan birini bekliyor halde isteklerinize tam olarak cevap verebiliyor. Sizlerde satılık dekoratif kumlama ile ilgili bilgi edinebilirsiniz işler işler hakkında bilgi almak için lütfen iletişim kurabilirsiniz.

buzlu cam filmi ankara

Kapalı ofislerde veya işyerlerinde cam bölme kısımlarında yapılanlarda,% 80 saydam olan bu ürün dekoratif amaçlıda yapılır.

Baskılı CAM FOLYOSU NEDİR?

GENELLİKLE dpi kısımdan uygunalır ettik Sıvı Veya kuru sekılde uygulanmaktadır.Kesinlikle Ustalık gerekmektedir.İş bilen tecrğübeli Bir kisi Yardımı ile cam folyosu ankara uygulanir

buzlu folyo ankara

Dekoratif yönden isteklerinize en kaliteli ve şık bir şekilde cevap cevap cevap veren bir diğer hizmetimiz ise  buzlu cam folyosu ankara  . Göz dolduran bir görüntü ve canlı renklerin hakimiyetini yedi kesimlerden iseniz buzlu cam folyosu tam sizlere göredir. Bahsettiğimiz gibi alanlarda uzman ekip arkadaşlarımız ve bu alanda uzun süreli vermiş olduğumuz hizmetlerimizi mirası olan engin bilgilerimiz ile ilgili uzmanlarımız en uygun zamanlanabilir dekora kavuşabilmeniz için yapıltayız. Buzlu cam folyosu ile iletişim kurar, işlere götürür, sizlerde site içinde alan görsellerimize ihtiyacınız var.

kumlama folyo fiyatları ve modelleri

Ofis buzlu cam modelleri ankara   Görmeye alışkın olduğumuz ve büyük bir beğeni yaptığımız işletme merkezimizğimizin kam giydirmeler dekoratif kumlama olarak karşımıza çıkıyor. Faaliyetini üstlendiğiniz işlerin rengini yansıttabilecek güçlü dekoratif camlar ve buzlu camlar Camlar gelen talepler için değişkenlik gösteriliyor bu hizmetler ile ilgili net bir fiyat bilgisine bağlı yahut dekoratif kumlama, buzlu cam folyosu ankaradır..

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button