Afiş Baskı

Afiş Baskı ankara

Ankara bez afiş baskı alanında en iyi  olan Baskı Hizmeti firmamızla sizlerde reklam hizmetleri konusunda içiniz rahat olarak baskı tekniklerimizden yararlanabilirsiniz.Ankara afiş baskıafiş baskı ankara  firmaları arasında seçim yaparken daha önce yaptıkları işleri inceleyerek karar vermeniz daha doğru olacaktır. Şimdiye kadar yaptığımız tüm işlerimizi başarılı teslim ederek işletmelerin bez afiş baskı ile yakaladıkları başarıyı gururla izledik. Sizde bez afiş baskı ile başarının merdivenlerine çıkmak ister misiniz?

ANKARA BEZ AFİŞ BASKI NEDİR?

Ankara’da bulunan işletme veya kurumların reklam tanıtımlarını yapmak için tercih ettikleri en iyi reklam ürünlerinden birine ankara bez afiş baskı denilir.ankara bez afiş baskı ile sizlerde marka bilinirliğinizi artıracak daha fazla müşteri potansiyeline sahip olacaksınız. Bez afiş baskı yöntemi uzun yıllar boyunca kullanılan günümüze teknolojinin imkanları ile daha iyi şekilde ulaşan bir üründür. Düşük maliyetli ama yüksek başarı sağlayanankara bez afiş baskı ile tanıtmak istediğiniz etkinlik yada reklamlarınız daha fazla kişi tarafından olarak hafızalara kazınır.

Kurumların ve işletmelerin tercih ettikleri bez afiş baskılar reklam maliyetlerini de düşürür. Çünkü reklam türleri içinde en uygun fiyatlı olan bez afiş baskıdır.

Ankara Ucuz  Bez Afiş Baskı ve Fiyatları ?

Ankara ucuz bez afiş baskı ve fiyatları reklam veya tanıtımlarınızı yapmanız için en uygun reklam ürünlerinden biridir. İstanbul ucuz bez afiş baskı fiyatları konusunda detaylı bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçerek net fiyat öğrenebilirsiniz. Ankara ucuz bez afiş baskı ile sizlerde maliyeti düşürerek daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Poster Baskılarımız afiş baskı ankara afiş baskı ankara Kuşe kağıt, fotoğraf kağıdı ve folyo baskı malzemesi üzerine istenilen ebatlarda Latex makinada yapılır.

Posterlerin net çıkması için yüksek çözünürlüklü resimler gereklidir.

Teknolojinin hayatımıza kattığı birçok yenilik vardır. Günümüz dünyasında hala gelişmekte olan teknoloji ile birlikte eskiye nazaran çoğu işlem kısa sürede halledilebilir duruma gelmiştir. Örnek verecek olursak daha önce matbaalar herhangi bir konu üzerine yapacakları baskıları daha uzun sürede yapmaktaydı. Oysa günümüzde daha kısa sürede ve geniş reklam araçları kullanılarak insanların tercihine sunulmuştur. Bu reklam araçlarından en çok tercih edilen, şirketlerin reklam ihtiyaçlarını karşılayan, geniş kullanım alanları olan poster baskı ankaradır..
Farklı çeşitlerde ve farklı stillerde yapılan poster baskılar farklı özellikteki kağıtlara yapılmaktadır.

AFİŞ BASKISI ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ ?

Çok kısa sürede ve kaliteli bir biçimde yapılan bu baskı da seçilecek olan resim çok önemlidir. Resme destek olarak çeşitli puntolardan oluşan yazılarda da desteklenebilir. Gereksiz bulgulara yer vermeyerek insanlara gerekli olan mesajı iletebilmek için posteri boğmamak ve canlılığını bozmamak gerekir. Geleneksek baskı ve eski baskı yöntemleriyle yapılmayan bu baskı türü bilgisayarda gerekli programlardan faydalanarak hazırlanıp istenilen biçimde şekillendirilir ve istenilen baskı kalitesiyle basımları gerçekleştirilir. Bu baskıda amaç daha çok kişiyi daha kısa sürede etkilemektir. Bu da yol kenarlarında sıkça rastladığınız posterlerle yapılabilir. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına yönelik duyuru niteliğinde olan insanlara en hızlı şekilde ulaşım araçlarındandır. Diğer yazılı reklam ve duyuru araçlarındaki kullanılan yazılardan çok insanlar tarafından fark edilebilirliği daha ön planda tutulmuştur. Baskı da kullanılacak malzeme adedi yüksek ise ofset baskı, kullanılacak malzeme az sayıda ise dijital baskı yaptırmak daha avantajlı olacaktır.

POSTER BASKI ANKARA

Yüksek kalitede olan posterler istiyorsanız, baskı makinelerinin de çözünürlüğü yüksek olan makineler olması gerekir. Posterlere uzaktan bakıldığında herhangi bir hata görmeniz zordur.  Aynı zamanda yakındanda bakıldığında hatasız, net ve kaliteli bir görünüm olması gerekir. Bu baskı türünün bir kullanım alanı da insanların sevdiği kişilere özel yaptırdıkları posterlerdir. Sevdiğiniz kişinin resmini baskı merkezinde özel bir kağıda bastırarak etrafına da özel desenleri olan çerçeve ile kaplatarak hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz.
Teknolojinin sağladığı bütün yararlardan faydalanmak gerekir. Afiş baskı ankara ‘ da bunun en iyi göstergesidir. İnsanlara farklı görünecek, dikkat çekecek, zihninde ayrı bir yer edecek olması diğer baskı türlerinin önünde olduğunun kesin göstergesidir.

AFİŞ BASKI ÖLÇÜLERİ NELERDİR ?

35×50 poster
50×70 poster
70×100 poster
80×120 poster

Afiş baskı ankara , çözümleriyle istenilen ebatlarda posterler elde etmek mümkündür. Kendi belirlediğiniz bir fotoğrafı ya da özel tasarlanmış bir tasarımı poster yaptırabilirsiniz. Poster baskılarında oldukça kaliteli baskı malzemeleri kullanılmaktadır. Bu nedenle posterlerinizin baskı ve kağıt kalitesi de bir o kadar kaliteli olmaktadır. Posterleri hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz. Özel günler için poster baskısı yaptırabileceğiniz gibi, iş yerinizde ürün ve kampanya tanıtımları için de poster baskısı yaptırabilirsiniz.M2  fiyatları  ankara

Bastırmak istediğiniz fotoğrafın çözünürlüğünün kaliteli olması, baskının da kaliteli olması açısından önemlidir. Fotoğraf çözünürlüklerin de olabildiğince yüksek çözünürlükleri tercih edin. Bu sayede elde edilecek posterde kaliteli bir görünüm sergileyecektir. Poster baskılarında, gönderilen fotoğraf baskı için yeterli ölçülere sahip değilse fotoğraf baskının boyutuna göre yeniden ölçeklendirilecektir. Baskı almak istediğiniz fotoğrafı hazırlarken, bastırmak istediğiniz posterin boyutlarında olmasına dikkat etmeniz bu nedenle önemli bir faktördür. Bu gibi detaylara dikkat edildiği zaman, elde edilen sonuçta bir o kadar kaliteli olacaktır.

POSTER BASKI KULLANIM ALANLARI ?

Birçok farklı baskı boyutu bulunmaktadır. Bastırmak istediğiniz fotoğrafı 40×60, 50×75 ve 60×90 boyutlarında bastırabilirsiniz. Posterin bu boyutunu seçerken kullanılacak yerin durumunu ve ölçülerini göz önünde bulundurun. Poster baskıları kaplamalı ve kaplamasız olarak yapılmaktadır. Kaplamalı baskılarda, posterin dış yüzeyi bir jelatinle kaplanmaktadır. Bu sayede posterin ömrü daha da uzatılmış olur. Eğer poster dış mekanlar da kullanılacaksa kaplama yapılmasında fayda vardır. Posterlerinizi çerçeveli ya da çerçevesiz olarak da kullanabilirsiniz. Bu tercihinizi baskı esnasında bildirebilirsiniz.

Poster baskılarıyla , odanızı, evinizi ve iş yerinizi çok özel tasarımlarla süslemeyi. Özel günlerde hediye olarak da poster baskısı yaptı. Tercih tamamen size kalmış. Fotoğraflarınız, baskı boyutu büyüdükçe daha etkileyici görünecektir. Boyut büyüdükçe, fotoğrafınızın çözünürlüğünün de büyümesi gerekir.

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button