Fener Tabela

fener tabela nedir?

Fener tabela ankara , Firmaya ait mevcut bina veya yapı cephesine dik olarak montaj montajı yapıldı, açık firmaya ait logo / logo bulundu, imalatında, ahşap, demir, kompozit, pleksi vb. Fener Tabela denir, satılan, çıkma, çift taraflı, ışıklı ve ışıksız tabelalara.

Fener Tabela Nerelerde Kullanılır?

Mekanda, AVM, sosyal tesisl, komplex, plaza, merkez vb. büyük mesafeareli ve yeterli tavan.

fener tabela kullanımı 

Dış mekanda, kafe, eczane, restorant, cadde işletme ve dükkanları, bar, pazarlamacı, bankalar ara sokak merkezi olması muhtemel müşterinin görüş açısını yakalama ve rakipleri sıra sıralaması sıra duası tüm sınıf düzen firmalar diledi.

Ankara fener tabela modelleri, ferforje tabela’da tercih edilen, Yanyana nizami iş yeri, bir yer önde gidişi, yararlı ve en etkisiz reklamı çeşididr.

otantik tabela 

Ahşap ve ferforje gibi malzemeler, çeşitli malzemeler, çeşitli kafe, restoran, antikacı ve eski, otantik bir konsepte sahibi ve görüntü sergilemeyi amaçlayan firmalar tercih edilebilir. Ahşap işleme CNC tasarımı 3D ya da 2D olarak oyularak görsel alanlardaki. Ferforje de tamamlayıcı bir çerçeve ve ayak görünümü görür.

Hazır Elips Tabela – Oval Tabela – fener tabela ankara

Açık havada bu havada öneriye ucuza ucuz ve etkili bir reklam yaratan bu tabelalar havadan hızlı şubeleşme yoluna giden ortadaki firmaların tercihidir. Hem montajının kolay olması hem de kullanım alanılarının genişlemesi mümkün oğlu Fener tabela oğlu oldukça rağbet görüldü.

Fener Tabela Nasıl Yapılır?

Öncelikle havadan altından geçeceği bir uygulama önceliği için son derece sağlamlaştı. Çok fazla rüzgar mukavemeti alacağı için bu çok yönlü.

FENER TABELA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR NELERDİR?

Paslanmaya karşı dayanıklı ve iyi kalite sanayiel boya ve astar tercih edilir. İç mekanda dış mekana dayanıklı trafik panoları veya mümkünsel Dış yüzeyinde kulllanılması daha mantıkldır,İç mekan olarak çok tututlmamaktadır, Ve ışıklı olarakda düşünebilceğiniz bir tabeladır.Kış aylarında havanın erken kararması sonucu çok güzel olmaktadır erken saatlerde ışıklı bir şekilde kullanmak.

fener tabela çeşitleri, modelleri?

  • Kompozit Tabela
  • Alüminyum Tabela
  • Otantik Tabela
  • Ferforje Tabela
  • Elips Tabela
  • Oval Tabela
  • Işıklı Tabela
  • Paslanmaz Tabela
  • Eskitme Tabela

 

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button