Tabela Ankara

Işıklı Tabela ankara günümüz de tercih edilen ikinci tabela çeşitlerinden olup birçok firma tarafından kabul edilmektedir. Işıklı tabelaların tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden biri de maliyetinin uygun olmasıdır ve kullanışlı olmasıdır. Her firma kendi müşteri gruplarının dikkatini çekmek için ister ve bunun için farklı arayış yollarına başvurur işte bunların bir tanesi de ışıklı tabeladır.

Işıklı tabelayı tercih etmelerin deki en büyük sebeplerinden bir tanesi de gece çalışan firmaların müşterilerine biz kapalı değiliz, açığız mesajını vermek ve kurumsallığı yakalamaktır. Tabi ki de ışıklı tabelalar olmakla iş bitmiyor ışıklı tabelayı tasarımları ve sağlamlığı önemlidir.

Yücel Reklam olarak firmalara yaptığımız olduğumuz ışıklı tabelaların tasarımlarına ve montajlanmasına dikkat ediyoruz.

Tabela Çeşitleri ANKARA TABELA

Farklı tabela çeşitleri arasında sizlere ışıklı tabelaları yapmaktayız bu ışıklı tabelaların en çok kullanılan ve vinil germe tabelalardır.

Vinil germe tabelalar vinil ışıklı malzemeye germekle oluşturulmaktadır. Kısaca nasıl yapıldığı hakkında sizlere bilgi vermek isteriz en baştan.

Yapılacak olan tabela ve fiyatlandırılmalar çıkarıldıktan sonra yapılacak olan tasarımlar yapılır ve sizlerden onay alındıktan sonra dijital baskı makinasında basılır ve montajlanacak olan kasanın üzerine koyulur ve kasaların kenarlarına gerdirilme yapılmaktadır tabi ki dijital baskı da kullanılan malzeme ışıklı vinil’dir.
Gerdirilme işlemi yapılmadan önce ışıklandırılması için kullanılan led’lerin kaliteli olması gerekmektedir ve ucuz led kullanılmamalı. Kalitesiz kullanılan led’ler zamanla patlamakta ve bir tane ledlerin patlaması sonucu tüm tabelanın yerinden sökülmesi gerekmektedir. Bunun gibi aksiliklerin olmaması için ledlerin kaliteli olması gerekmektedir.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları kullanılacak yerin ölçüsü tam anlamı ile tabelanın yüksekliği genişliği ve buna ilaveten tabelanın montajlanacak olan yerin tabela konumuna bağlıdır tüm bunlar hesaplandıktan sonra daha detaylı hesaplamalar çıkartılır.m2 100 tl den başlayan fiyatlarla

Işıksız tabela genellikle güneş ışığının vurduğu ve aydınlık ortam da müşterilerin dikkatini çekmesi için kullanılan tabela çeşitlerinden biridir ve uzun yıllar da kullanılmaya devam edilecek gibi görünüyor.
Işıksız tabelaların en önemli özelliklerinden biri de işlerinde uzun vadeli ve maliyetlerinin çok düşük olmasıdır.
Işıkısız tabelaların maliyeti düşük olması nedeni ile bazı tabelacılar boya kalitesinden ve kullanılan malzemeden çalmakta bu da müşteriler için olumsuz bir durum olmasına sebep açmaktadır.

VİNİL GERME TABELA ANKARA

Vinil germe tabela hizmetleri için firmamız; İstanbul’da uzman ekibiyle vinil germe tabela tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır.

Vinil germe tabela ankara, diğer tabela modellerine göre fiyatı daha ekonomiktir. Vinil germe tabela, metalden yapılma kasanın üzerine gerilerek hazırlanır. Işıklı vinil germe tabela ve ışıksız vinil germe tabela olarak ikiye ayrılmaktadır. Vinil germe tabela, demir profillerin üzerine

abela firmaların en önde gelen reklam araçlarından bir tanesidir. Tabelalar yazılar olarak iletişim araçlarından bir tanesi olarak günümüze kadar gelmiş ve halen çok değişik amaçlarla kullanılmaktadır ve malzemeleri teknolojik gelişmeler ile birlikte tabelalar da değişimlere uğramıştır ve gelişmeler yaşanmıştır.

Tabelaların en eski yayınlarına bakarsak yazının bulunması ile birlikte tabelalar da küçük bazlı olsa da kullanılmaya başlanmıştır en basit örnek bunlara kara kalemler ile yön göstermek için kullanılmaktaydı. Çağların gelişimi ile birlikte ve teknolojik gelişmelere bağlı olarak da tabelalar gelişme gösterdi.

Günümüze ve eski zamanlara bakarsak tabelanın nasıl zor bir meslek olduğu anlaşılmaktaydı ama şuanda günümüzde makinaların gelişimi ile birlikte biraz daha yapımı kolaylaşmıştır.
Tahtaların üzerine boyalar ile birlikte ince fırça işçilikten geçen bu tabelalar şimdi ise dijital baskı makinaları ile birlikte dk’lar içinde yapılmakta ve kısa zamanda tabelalar teslim edilmektedir.

Tabi ki bazı tabelalar vardır ki halen çok emek isteyen yanları vardır ve çok ince ustalık gerektirir.

Tabela Çeşitleri Nelerdir

Tek kare kalem çalışmalarında sonra ve elektriğin buluşundan sonra bu sektörde farklı yönlere kaymış ve çok dikkat çekici bir hal almıştır.
Şuanda günümüz de en çok kullanılan tabela çeşitlerinden en fazla olanı Işıklı tabeladır ve en çok tercih edilenidir.

 • Işıklı tabela
 • Işıksız tabela
 • Kayan yazı
 • Pleksi kutu harf
 • Krom kutu harf
 • Led tabela
 • Yönlendirme Tabela

Tabelalar yer almakta ve bu sayı artırılabilir(YCL Reklam olarak yapmış olduğumuz tabela çeşitlerini koyduk)

Tabelalar Hangi Amaçla Kullanılır

Tabelalar yukarıda belirttiğimiz gibi tüm firmalar da reklam amaçlı ve iletişim için kullanılır ve şirketlere kurumsal bir hava katmaktadır. Tabelaların görsel görünümleri ve kullanılan malzeme basılan alanlara göre değişiklik gösterir.

Tabela Çeşidine Nasıl Karar Vermeliyiz

Firmaların gereksinimlerine göre kullanılan tabela çeşitleri farklılık göstermekte ve firmaların çalışma alanlarına göre farklı uygulamalar kullanılabilir. Örneğin bir avukat bürosu ışıklı tabela kullanamaz. Şirketlerin bütçesi alanları da bu konuda çok önemlidir.
YCL Reklam olarak bu konuda sizlere ücretsiz hizmet vermekteyiz şirketinize en uygun tabelayı sizleri yönlendirerek seçmekteyiz kurumsallığı sizlere sağlıyoruz.
Bu konuda bir şey daha hatırlatmak istiyoruz firma loğunuz çok önemlidir her tabela çeşidine şirket loğunuz uymayabilir ve onun içindir ki tabela ustalarından yardım alınız.

Tabela Yaptırmak İstiyoruz Nelere Dikkat Etmeliyiz

İlk olarak tabela yaptırmak istediğiniz firmayı çok iyi bilmeniz gerekmektedir artık günümüz de şirketlerin web siteleri var şirketlerin web sitelerini inceleyerek referanslarına bakarak inceleme de bulunabilirsiniz pazarlama ağlarını iyi incelemeniz gerekmektedir. Tabi ki de her web sitesine güven olmaz biliyorsunuz ki web sitelerin de firmalar kendi adın da başka da web siteleri açmaktadırlar.
Firmalar için en uygun tabelayı seçmenizi yardımcı olacak en iyi tabela çeşidini seçmenize yardımcı olacak en iyi tabelayı seçmeniz gerekmektedir.
Şu şekil de sıralayabiliriz;

 • Güvenilir firma
 • Kullanılacak tabela çeşidine;
 • Sizi en iyi şekilde temsil edecek kurumsal bir logo ve yapılacak olan tabela çeşidine göre renk uyumlarının yapılması için güçlü grafik tasarımcıya ihtiyaç vardır ki YÜCEL REKLAM  olarak bünyemiz de uzman Grafik tasarımcı çalıştırmaktayız ve proje alanın sizlere kesintisiz olarak hizmet verecektir.
 • Yapılacak olan tabela alanlarının yer ölçüleri alınması gerekmektedir ve bu alan sizler için çok önemli olmalıdır. Tabela ANKARA  alanın da belki de yapılabilecek en büyük hatalardan biri de budur ki bizler kendi alanında uzman tabela ustaları çalışmakta ve mm olarak işlerine göstermekteyiz.  Fiyatlandırma çıkarılmadan önce ölçü alınır ve tabelanın yükseklik ile genişliklileri hesaplanarak bunun yanında tabela çeşidi hesaplanarak maliyet çıkartılır ve sizlere detaylı bir şekilde maliyet çıkartılır ve sizlere mail atılır. Firma değerlendirmeye aldıktan sonra onay verildikten sonra sözleşmeler çıkartılır ve anlaşma sağlanır. Yücel Reklam dan hızlı bir şekilde teklif almak için fiyat isteyin sayfamızı ziyaret edebilirsiniz
 • Tabela Kullanılan YereKullanılacak malzeme çeşitlerine çok dikkat etmek gerekmektedir; Günümüz de o kadar firma var ki tabela üzerine birçok firma vardır ki işleri alabilmek uygun fiyat söylerler ve firmalar da genellikle uygun buldukları için işi firmaya verirler ve firmalar yaklaşık bir yıl süre sonra pişman olurlar işte bunun gibi hatalarla mağdur olmamak için fiyatlardan kaçınmamak ve olabildiğince kaliteli hizmet almak sizler için daha sağlıklı olacaktır.  Bu konuda daha çok yapılan kandırma şekillerinden biri de kullanılan vinil ve boyadır. Kullanılan boya ve vinil dijital

brandanın gerilmesi ve tutturulması ile hazırlanmaktadır. Vinil germe tabela, ışıklı yapılacak olursa içine florasan eklenmektedir.

Leave a reply

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button