Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

KUTU HARF TABELA ANKARA

Kutu harf tabela hizmetleri için firmamız; İstanbul’da profesyonel ekibiyle kutu harf tabela tasarım, üretim ve hızlı şekilde montaj işlemleri yapmaktadır.

Kutu harf tabela, lazer cihazlarla kesilerek harf şeklinde yapılan tabela reklam uygulamalarıdır. Kutu harf tabela çeşitli malzemelerden oluşmaktadır.

Firmalar, kutu harf tabela reklamlarını daha çok iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız seçenekleriyle tercih etmektedir. Kutu harf tabela reklamları dikkat çekici olduklarından özellikle alışveriş merkezleri ve plaza gibi kapalı yerlerde daha çok kullanılmaktadır. Pleksi kutu harf tabela

KUTU HARF TABELA ÇEŞİTLERİ

  • Alüminyum Kutu Harf Tabela
  • Paslanmaz Krom Kutu Harf Tabela
  • Pleksi Glas Kutu Harf Tabela
  • Dekota Kutu Harf Tabela
  • Köpük Kutu Harf Tabela
  • Pirinç Kutu Harf Tabela

KUTU HARF TABELA NASIL YAPILIR?

YÜCEL REKLAM Kutu harf tabela reklamları oluştururken bir plan çerçevesinde projelendirilir. Tasarım aşaması yapıldıktan sonra tasarımda kullanılacak malzemede belirlendikten sonra harfler lazer ve rooter makine yardımıyla belirlenen tasarım ölçülerinde kesimi yapılır. Kesimi yapılan harfler kullanılacak malzemeye göre boyanır. Kutu harf tabelanın paslanmaması için kaliteli boyalar kullanılır. Uzman personeller tarafından montajı yapılarak teslim edilir.

Sizlerde kutu harf tabela yaptırarak markanızın ve reklamınızın farkını en kalabalık ortamlarda müşterilerinize hissettirebilirsiniz. Kutu harf tabela reklamlarınız için iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten onur duyarız.

PLEKSİ KUTU HARF TABELALAR NASIL FİYATLANDIRILIR

ANKARA Pleksi kutu harfler uygulama yapılacak olan yerin tabela genişliği ve tabela yüksekliği ile yazılacak olan harf sayısına ve harflerin yükseklikleri çok önemlidir tüm bunlar bilindikten sonra Pleksi kutu harf tabelanın ışıklı mı yoksa ışıksız olacağına karar verilir ve vinç gibi gereçlerin kullanıp kullanılmayacağı çok önemlidir Pleksi kutu harflerin fiyatlandırılması artı montaj, işçilik ve diğer giderler hesaplanarak ortaya çıkar.

Pleksi tabela ankara , tabela tamiri ankara

Leave a reply

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button