Folyo Uygulama Ankara – Dijital Baskı Merkezi , Meşh, Branda, Folyo,Kaplama,Söküm

Folyo Uygulama Ankara 

Genellikle iç ve dış mekanlarda baskı sistemi ile istenilen görseli uygulamaktayız.Dijital baskı merkezi olarak folyo nun bütün çeşitleri mevcuttur.Folyo, Branda, çin, avrupa, meşh branda , onewayvision baskı, uygulama hizmeti vermekteyiz.Grafik tasarım aşamasında profesyonel grafikerlerimiz sizin istediğiniz tasarımları en iyi şekilde icraa etmektedir.

FOLYO UYGULAMA NASIL YAPILIR ?

Öncelikle yapılacak zemin tespitinden sonra uygulanacak malzemenin kararı verilmektedir.En iyi fikirler iş bilen ustalarımız ve tasarımcılarımız ile istişare yapılmaktadır.Kuru folyo uygulama ve sulu folyo uygulamanın bir çok yönü vardır.Ragle ve diğer ekipmanların olması gerekmektedir.Bu konuda iş bilen kişilerden yardım isteyiniz.

Folyo Sökümü ankara 

Uygulanmış bir folyoyu en iyi nasıl sökebiliriz buna deyinmek istersek genellikle yıllanmış yani uzun süreler bir zeminde bulunan folyoyu sökmek bi hayli zordur.Fakat özel losyonlarımız ısıtıcılarımız. Pürmüz ve ilaçlama yaparak bazı delikli folyo, folyo sökümü olarak , araç folyo sökümü hizmeti vermekteyiz.

Buzlu Folyo – Dekoratif folyo uygulama 

Genellikle iş yerleri ve ofislerde görmek istediğimiz ve devamlı uyguladığımız bir çeşittir.Buzlu folyo uygulama , buzlu şerit folyo uygulama, dekotarif buzlu folyo olarak bir çok çeşidi vardır.Bunlar plotter yardımı ve dijital baskı. yardımı ile hazırlanmaktadır.Şerit folyo uygulama, Dekotatif cam folyoları bunlardan bir kaçıdır.

Folyo M2 Fiyatları Ankara

Fiyatlandırma durumu yapılacak ürün ve analizden sonra ölçülen m2 ler doğrultusunda dijital baskımı ? veya Ham bir folyomu , folyo kesim mi buna göre fiyatlandırma yapılmaktadır.Genellikle 50m2 ve üzeri olan işler haricinde fiyat alınız.Cam folyo uygulama, folyo kaplama  hazırlanmaktadır.

ONE WAY VİSİON BASKI ANKARA

Yapılacak yerin bu ürüne müsayit olması gerekmektedir.İçeriden dışarıyı kolay bir şekilde gösteren ve dışardan bakıldığı zaman bir reklam olması müşterimize kolaylık sağlamaktadır.Dijital Baskı one way vision ankara. olarak baskı çözünürlüğü ve kalite anlamında en iyi hizmeti vermekteyiz.Bu malzemenin halk arasında delikli folyo ankara, one way vision ankara olarakda adlandırılır.

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button