Roll Up Banner – Örümcek Stand

Roll Up Banner Ankara

Mükemmel Baskı Kalitesi & Garantili Mekanizma

Roll up banner mekanizmamız garantili ve kalitelidir. Roll up banner ölçüleri 60cm x 80cm 85cm 100cm 120cm genişliğinde ve 200cm yüksekliğindedir, ayrıca çift taraflı modellerimiz de bulunmaktadır. Roll up banner fiyatları ankara sitemizde ayrıca baskıları ile belirtilmiştir. Fuarlarda, kongrelerde, seminerlerde, mağazalarda, üniversitelerde ve alışveriş merkezi gibi alanlarda kullanılabilir.

Baskılar son teknoloji HP Latex baskı makineleri ile 410GR avrupa vinil kullanılarak yapılır, baskı kalitesi ve çözünürlük mükemmeldir. Sağlam olan mekanizmalara yeni baskılar takılabilir.

Kurulum için herhangi bir el aracına gerek yoktur, bir dakika içinde kurulur reklamınızı etkili bir şekilde yaparsınız. Roll up standlarımız ürünümüz garantilidir 1 – 10 adet arası üretim süremiz 1 iş günüdür Ankara İskitler’de bulunan firmamıza gelerek modellerimizi görerek sipariş verebilirsiniz.

Örümcek stand Ankara

Örümcek stand Ankara  kullanım açısından çok kullanışlı bir ürün olmasının yanında kurulumu çok rahat bir standdır.Kolaylıkla montajını yapabilirsiniz. Aluminyum ve plastik paçalardan oluşur. Örümcek stand iki çeşittir.Hard case ve soft case diye adlandırılırlar.Hard case bankolu,soft case bez çantalı olanlardır.Hard case daha kullanışlıdır ve bankosunu da kullanabilirsiniz.

Örümcek stand  çantasının içindekiler:
stand iskeleti
stand baskı panellerini tutturmak için demir çubuklar
stand baskı panelleri için rulo mıknatıs
Panelleri örümcek stand iskeletine tutturmak için plastik panel aparatı ve aydınlatma bulunur.

Fasülye stand ankara, Plastik stand ankara

 

ÖRÜMCEK STAND Fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Örümcek Stand üretimi yapan şirketimiz, uzun yıllardır kurumsal firmalara Örümcek Stand imalatıÖrümcek Stand tasarımıÖrümcek Stand Yedek parçaları konusunda destek vermektedir. Örümcek Standa ankara da teslim almak isteyen müşterilerimiz, şirketimizden teslim alabilirler. Örümcek Stand 3×2Örümcek Stand 3×3 ve Örümcek Stand 3×4 en çok tercih edilen ürünler olup stoklu olarak elimizde her zaman mevcuttur. Diğer Örümcek Stand Oval ve Örümcek Stand Düz istekleriniz içinde her zaman stok bulundurmaktayız. Ürünler her zaman hardcase çanta ile verilmektedir. (Belirtilmediği takdirde). Örümcek Stand tasarımı konusunda grafiker arkadaşlarımız ile sizlere yardımcı olduğumuz gibi tasarımı müşterilerimizde gönderebilmektedirler.

BACKDROP SAHNE ARKASI (BACKDROP STAND)

Backdrop Sahne Arkası (Backdrop Stand) ankara  reklam ürünleri içinde bütün sektörlerde kullanılan bir reklam ürünüdür.İç ve dış mekanda kullanılabilir. Backdrop Sahne Üreticileri, isteğe özel olarak Backdrop sahne ebatlarını üretebilmektedirler. Backdrop sahne ankara  ilinde montajı yapılabildiği gibi Ankara,İzmir ve diğer illerimizde de,montaj ve demontajı yapılabilmektedir. Backdrop sahne üretiminde öncelikle metal karkas üretilmekte daha sonra baskısı yapılan vinil metal karkas üzerine gerdirilerek uygulanmaktadır.

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button