Folyo Baskı

Folyo Baskı Ankara

 

Folyo baskı nedir? Nerelerde kullanılır?

Folyo malzeme günümüzde daha çok dijital baskı işlerinde kullanılan, PVC türünde, arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka bir malzemeye ihtiyaç duymaksızın birçok yüzeye yapışması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

  • Bina cephe giydirme – bina cephe kaplama
  • Araç kaplama – araç giydirme
  • Fuar reklam standları
  • İç dekorasyon – iç mekan tasarımlar
  • Vitrin reklamları
  • Reklam sticker

gibi pek çok mecrada folyo baskı kullanılmaktadır.

Neden Yücel Reklamı  tercih etmelisiniz?

Düzenlediğimiz kampanyalar ve izlediğimiz “kazan-kazan” fiyat politikamızla işlerinizi hem hesaplı, hemde kaliteli şekilde size sunuyoruz.

Pırıl pırıl branda vinil baskıları sizlere sunmak için piyasada az bulunan, tek parça işleriniz için de ideal olan spectra kafalı, beş metre dijital baskı makinemiz sayesinde işleriniz bizimle daha kolay, daha canlı.

Türkiye’nin tüm illerine, 24 saat içinde, anlaşmalı olduğumuz kargolarla  işinizi teslim ediyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim bölümümüzden bize hemen ulaşın.

Cam Kumlama Ankara

Dekoratif Kumlama Nedir? ;Şık ve kaliteli bir görüntüye erişmek isteyen iş yerlerinin görselliğini daha çok ön plana çıkarabilmek için ekonomik maliyeti ile sizleri cezbeden dekoratif kumlama ile sizlerde istediğiniz görüntüye kavuşabilirsiniz. Dekoratif kumlu baskılar, kumlu folyo üzerine yapılan bir baskı türü olmak ile birlikte günümüzde özel kuruluşlar tarafından bolca talep görmektedir.

Dekoratif güzelliğin sağlanması amaç edinerek hazırlanan bu kumlamalar alanında uzman kişiler tarafından yapılması halinde isteklerinize tam olarak cevap verebilecektir. Sizlerde öncesinde dekoratif kumlama ile alakalı yapmış olduğumuz işler hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ya da site içinde yer alan ve neticelendirdiğimiz görsellere erişebilirsiniz. BUZLU folyo ankara

CAM FOLYOSU NEDİR? buzlu folyo ankara

Dekoratif yönden isteklerinize en kaliteli ve şık bir şekilde cevap veren bir diğer hizmetimiz ise buzlu cam folyosu ankara olmaktadır. Göz dolduran bir görüntü ve canlı renklerin hakimiyetini seven kesimlerden iseniz buzlu cam folyosu tam sizlere göredir. Bahsettiğimiz gibi alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve bu alanda uzun süreli vermiş olduğumuz hizmetlerin mirası olan engin bilgilerimiz ile isteklerinize en uygun şekilde cevap vererek arzu ettiğiniz dekora kavuşabilmeniz için çalışmaktayız. Buzlu cam folyosu ile alakalı neticelendirdiğimiz işlere erişmek için sizlerde site içinde yer alan görsellerimize ulaşabilirsiniz.

Dekoratif Kumlama & Buzlu Cam Folyosu Fiyatları

Ofis buzlu cam modelleri ankara  Görmeye alışkın olduğumuz ve büyük bir beğeni ile baktığımız işletme alanlarında karşılaştığımız cam giydirmeler dekoratif kumlama olarak karşımıza çıkmaktadır. Faaliyetini üstlendiğiniz işlerin rengini yansıtabilecek güçlü dekoratif kumlama ve buzlu cam folyosu ile sizlerde alanlarınıza benzersiz bir görüntü kazandırabilirsiniz. Gelen talepler doğrultusunda değişkenlik gösteren bu hizmetler ile alakalı net bir fiyat bilgisine ulaşmak yahut dekoratif kumlama, buzlu cam folyosu ankara.