Ankara Vinil Germe Tabela

Ankara Vinil Germe Tabela İmalatı

Vinil Denilince aklımızda basit ve yıpranabilen tabelalarımız.Fakat teknolojiye ayak uydurarak orada olan branda olarak adlandırılan yani vinil ürünü sık ve bol olarak işlenmesi. Bu sayfada çeşitli gramajları mevcuttur. Mevcut alana göre karar verebilirsiniz. Gramaj konusu dahil.280gr, 440gr, 550gr Çin avrupa branda germe mevcut.

Vinil Germe Kullanım Alanları 

Öncelikle uygulamacak yerin keşif ve yönlendirme önceliklidir. ve en ekonomik hızlı üretim planı tabela ankara modelidir.Kullanım alanları iş yeri germe tabela, ışıklı germe tabela ankara, Avm branda kapama, olarak devam etmektedir.

 

Vinil Germe Tabela Üretimi

Gösterimlata başlamadan önce alınmış ölçülerin teyit edilip net kesim yapılması gerekiyor. iyi şekilde gergin bir vaziyette durması için en büyük etkendir. Dijital baskı branda ankara ile basılan ürün şaşe üzerine gerilerek alüminyum köşebent ile toplanmasıdır.

Vinil Germe Tabela Montaj Öncelikleri Nelerdir?

 İşyerlerinizi dış cephenin üst kısımlarına montajı yapıp bittiği günlerde binanın kenarına monte edilebilir. Sağlam ve dayanıklı malzemelerden yapılmakta olan bir cadde ve afet etkenlerde etkilenmeden uzun süre ilk günkü görünümü ile birlikte. Vinil germe panoları konusunda profesyonel üretim yapan bir firmadan hizmet almak, sektörüne yıllarını adamış kurumsal firmayı tercih etmek. İmalatçı kadrosu ve birinci sınıf fabrikası ile vinil germe levha sistemleri üretip, Ankara Tabela kullanımıyla birlikte.

 

 

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button