Ankara Tabela Üretim ve Montaj
Ankara Tabela Üretim ve Montaj

 

Ankara tabela-merkezi
Ankara tabela-merkezi

 

Ankara Tabela Üretim ve Montaj

Tabela geliştirme montaj açık hava reklamcılığı 17 yıllık tecrübe ile hizmet göstermekteyiz.Teknolojiye takip ediyor atölye Sistemimiz oğul sistem makinalarla imalat yapmaktayız ve bazılarımızda ankara orada.Alüminyum, Pleksi tabela, Polikarbon ışıklı tabela, Kompozit edildi. cnc router kesim kılavuzu ile kutu harf tabela ankara alüminyum oyma tabela, pleksi kazıma tabela imalatı yapmaktayız.

 

TABELA ÇEŞİTLERİ ve MODELLERİ NELERDİR? 

  • Kutu Harf Tabela
  • Oyma Tabela
  • Pleksi Tabela
  • Krom Harf Tabela
  • Germe Vinil Tabela
  • Işıklı Polikarbon Tabela
  • Şeffaf Pleksi Tabela

TABELA İMALATINDA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR NELERDİR?

Öncelikle yapılacak işin modeli kesinleştirme kararı verildikten sonra en uygun işaretleme modelinin tasarım aşaması başlıyor.Uygulama alanında gösteriliyor orada fotograflar üstünden grafik tasarım yapıyor. Tabela ankara olarak imalathanede, özelleşmiş bir tesis boyası, kesim, paketleme ve montaj sırasında son derece çeşitli yerlerde gösteriliyor.

Referanslarımıza göz atarak veya  fotograf galerimizden yaptığımız işlere göz atarak karar verebilirsiniz.

 

germe-tabela-ankara
germe-tabela-ankara

Germe Tabela

Halk arasında branda olarak bilinen vinil malzeme den üretilen tüm dış mekan koşullara uygun en ekonomik tabela modeleridir.Kullanım alanları bir çok yere uygundur, Gramaj olarak 300-550-700 gram olarak mevcuttur. Dijital baskı ankara yardımı ile yapılmaktadır.

kutu-harf-tabela-ankara
kutu-harf-tabela-ankara

 

Germe Tabela

Kutu harf tabela zemin den 3d boyutlama olarak adlandırdığımız tabela modelleridir, Krom harf kabartma, Pleksi harf kabartma tabela, Alüminyum kabartma tabela olarak bir çok modeli mevcuttur.Daha detaylı bi ve kampanyalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Anasayfa

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
Call Now Button