One Wayvision Baskı

ANKARA TEK YÖN VİZYON BASKI 

Ankara one way vision baskıAnkara one way vision baskı (Delikli Folyo), binaların cam yüzeylerine yapılan reklam uygulamasıdır. One Way Vision (Delikli Folyo) terimi halk arasında delikli  folyo  olarak da kullanılır. Cephe Giydirme; One Way Vision (Delikli Folyo) diye isimlendirilen yapışkanlı PVC ile yapılır. Tek Yönlü Vizyon en büyük özelliği dışarıdan bakacağı içerisi görünmeyip içeriden bakımlı dışarısı gözükebilmektedir.

Ekosolvent baskı tekniği ile 6 renk baskı yapabilen makine departmanımızla sizlere iç mekan kalitesinde, piyasa şartlarından daha ekonomik, her çeşit ve markadan oluşan stokumuzla  Tek yönlü vizyon baskı ANKARA  ve uygulama hizmetleri vermekteyiz.

BİR VİZYON GÖRSEL KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Ankara one way vision baskı Olan yüzeylerin beyaz renkli Olması, yapılan,, olan baskının daha iyi SONUÇ almasını Bizim Için için üstüne atlacak Olan boyaların Altında Fonun görünmemesini yapacak Ettik. Bu fotoğraflar yapışkanlı olan kısımın rengi siyahtır.

Delikli folyo uygulanacak cam bir yüzeyin iç tarafından dış dünyaya bakımlı zaman yapışkan uygulanır siyah uygulanır. Genel kanımız camların siyah olduğu yönündedir. Bu sebepten dolayı yapışkanlı yüzeyler siyah olarak üretmektedir.

Görsel malzemeden daha iyi sonuç vermesi için kullanılan malzemenin yapışkan kısmının kuvvetli, deliklerinin olduğu çaplarının oldukça küçük olması gerekir. İnce Olduğu Kadar dayanıklı Bir malzemeden Üretilen formunu Korumak Konusunda da oldukca başarılıdır. Ankara Delikli Folyo

Ankara one way vision baskıAnkara one way vision baskı Çoğunlukla cam binalarda uygulayabilirsiniz. Fakat PVC üzerine yapılan dijital baskı sayesinde cam binaların iç kısımları görünmezken reklamınızı da yapacağızsınız.

Tek yönlü vizyon ile kaplanan camlarda, gündüzleri iç mekan görünmez fakat içeriden dışarısı görünür. Hava karardıkta sonra ise iç mekanda aydınlatmaların nedenyla içerisi görülmeye başlar.

Sadece işinizin ölçülen yazın. Gerisini Baskimo hesaplasın.
Tek yönlü vizyon baskı ürünü seçenekleri.

Tasarımlarınız, en uygun genişlikteki malzemeye basılacaktır. Büyük ebatlardaki tasarımlarınız için, taşma payları içerisindeek parçalı olarak yapılmaktadır.

Bu adımda verilen tek yönlü vizyon baskı siparişleri 720 dpi kalitesinde Roland baskı makinalarında baskı yapıyor ve dış mekanda kullanıma uygun solvent ihtiyacı ürünlerdir.

BİR YOLLU VİZYON NASIL UYGULANIR? 

  • Öncelik yapıştırılacak yüzeyin, kirden, tozdan, yağdan arındırılmış kalitede emin olun.
  • Tasarımınızın cama bakmasını sağlayın ve bakın bantlayarak sabitleyin. Daha sonra astarı bir miktar dikkatle geriye doğru soyun.
  • Tek yönlü görüş ürününün yapışkanlı olduğu, yarı yarıya sulandırılmış camsil ile ıslatılabilir.
  • Ürünü cam yerleştirebilir ve dilediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
  • Sonra bir ragle kullanın ürün ile cam arasında kalan suyu kenarlara doğru iterek çıkartın.
  • Astarın kalan renklerde da yapışkanlı yüzeyden ayırın ve aynı renklerde videoda göründüğünüz şekilde tekrarlayın.